Ryze

Slovenský produkt

návrhem i výrobou
Vše o výrobě balicích strojů OVINÁTOR
Balicí stroj s precizně zpracovanou konstrukcí
01

Precizně zpracovaná
konstrukce

„Jednoduchý a univerzálně použitelný balící stroj“ byla hlavní myšlenka, se kterou konstruktéři v české společnosti W rent s. r. o. začali pracovat na návrhu balicího stroje OVINÁTOR.

Dlouhodobým vývojem se podařilo dosáhnout sofistikovanou konstrukci balicího stroje, se kterým je možné balit do fólie a přelepovat lepící páskou širokou škálu zásilek různého tvaru a různé velikosti.

02

Cenově dostupný
balicí stroj

Při návrhu balicího stroje byl kladen důraz na nízké výrobní náklady a kvalitní konstrukci s dlouhou životností při nulových provozních nákladech.

Balicí stroj OVINÁTOR je se svou cenou určený i pro nejmenší provozy, které chtějí při přípravě zásilek efektivně využívat čas svých zaměstnanců.

Cenově dostupný balicí stroj
Balící stroj pro nejvyšší nároky
03

Uspokojí
nejvyšší nároky

Způsob balení zásilek s balícím strojem OVINÁTOR dokáže výrazně zrychlit proces odeslání.

Již manuální verze výrazně zjednoduší balení zásilek do fólie, motorizovaná verze rychlost balení zásilek ještě umocní a díky vhodnému příslušenství si balicí stroj OVINÁTOR troufne i na provozy s velkým počtem denně expedovaných zásilek.

O výrobci

Za návrhem a výrobou balicích strojů OVINÁTOR stojí slovenská společnost W rent s. r. o., která působí na evropském trhu balicích technologií v oblasti návrhu, konstrukce a servisu profesionálních automatických balicích systémů a automatických balicích linek.

Ve výrobním portfoliu společnosti se nacházejí automatické páskovací stroje pro páskování palet, stroje pro horizontální balení do fólie a doplňková zařízení pro balicí linky nebo balicí stanoviště.

Kromě vlastního výrobního programu společnost zároveň spolupracuje s jinými světovými výrobci v segmentu balení, díky čemuž je schopna zákazníkům dodat automatickou balicí linku nebo balící systém přesně podle specifikovaných požadavků, a to kombinací strojů vlastní konstrukce s balícími systémy pro další způsoby balení. To vše od návrhu, přes realizaci až po pravidelný garantovaný servis.